-->
LAT   RUS   ENG
Pieņemam samaksāi:  Visa Card, Master Card
 

Viriešu locekļa palielinašana un viņa izliekuma korekcija!
IZMEKLĒT LŪDZU!      
 

            ANDROPENIS GOLD

            Parasta cena: € 249
            Cena: € 199 (ar PVN)
            Ekonomija: € 50
             
 

     PENIS PLUS josta

     Parasta cena: € 149
     Cena: € 111 (ar PVN)
     Ekonomija: € 38
      
 

     PHALLOSAN FORTE josta

     Parasta cena: € 269
     Cena: € 256 (ar PVN)
     Ekonomija: € 13
      

                                                                                    Ieiet>


Jautājumi ?

KONTAKTI:
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-34-440
FAX: - (371) 6745-62-07

Mēs rekomendē
Mēs esam atvērti sadarbоbai ar ārstiem un klinikām, kuras strādā vīrieša seksuālās veselības sfērā.
 Kompleksa, kvalificēta, individuāla pieeja no sertificētiem ārstiem – androloga, seksopatologiem, urologiem, psihoterapeitiem.

Reklama

Andropenis

Medicīnas aparāts - viriešu locekļa palielināšana un viņa izliekuma korekcija

Andro-Penis Extender - viriešu locekļa palielināšana un viņa izliekuma korekcija

Andro-Penis® Extender (Gold) bija klasificēts Eiropas Savienībā, kā ”Medicīnas aparāts numurs 1”, un tam ir CE secinājums. (testēšana tika apstiprināta un atzīta Helsinku deklarācijā, Somijā, un pārskatīta 1989. gadā 41. asamblejā Honkongā). Andro-Penis®, pašlaik ir vienīgais tāda veida aparāts, kas tika atzīts Meksikas Veselības Aizsardzības Federālā Sabiedrībā un ar visu šīs republikas štatu Veselības Aizsardzību. Džalisko štatā aparāta caurlaides numurs S.S.08Q03N. Andro-Penis® Extenders aparāta efektivitāte ir apstiprināta ar zinātniskiem pētījumiem, ieteiktiem starptautiskos kongresos.
Raksti par Andro-Penis® aparātu un ar viņa palīdzību sasniegtajiem rezultātiem ir publicēti medicīniskajos žurnālos

Aparāts sastāv no plastmasas gredzena, kas ir savienots ar diviem kustīgiem kodoliem, kuros ir iebūvēts plastmasas balsts ar selikona nostiprināšanas ierīci priekš dzimumorgāna galviņas nostiprināšanai. Jūs pats varat to nostiprināt vai noņemt. Pateicoties aparāta mazajam izmērām un aparāta ērtībai, to ir iespējams nesāt staigāšanas, sēdēšanas, stāvēšanas u.c. laikā !

Jūs pats varat to nostiprināt vai noņemt .
Pateicoties aparāta mazajam izmērām un aparāta ērtībai, to ir iespējams nesāt staigāšanas, sēdēšanas, stāvēšanas u.c. laikā


Andro-Penis® ir medicīnas aparāts, kas izmanto stiepšanas piepūles principu. Tam ir piešķirta “Medicīnas aparāta numurs 1 ”klasifikācija, un Eiropā ir izdots CE sertifikāts ISO 9001:2000 quality certified and ISO 13485:2003 medical devices certified.


Zinātniskais pamatojums

Andro-Penis® ir aparāts vīriešu dzimumu locekļa pagarināšanai ar stiepšanas piepūli. Tas iedarbība ir pamatota uz audu reakcijas ilglaicīgas stiepšanas piepūles iedarbības rezultātā, kas šajos audos izraisa šūnu daudzuma palielināšanu.

Stiepšanas piepūles princips izmantots audumu paplašināšanai plastiskā ķirurģijā, kas izveido adu priekš vietām ar to deficītu, apdegumu vai matu izkrišanas rezultātā. Tāds pāts princips ir izmantots kaulu stiepšanā priekš falangu un locekļu diāfiza pagarināšanai.

No seniem laikiem šī metode ir izmantota dažādu ķermiņa daļu pagarināšanai, piemēram, kakla (sievietes- žirafi) birmānu ciltī “Paduang”, vai lūpu un ausu afrikāņu ciltīs un Amazonijās reģionā, kur šim mērķim taisa noteiktas protezēs vai svarus.

Andro-Penis Extender

Pētījumi: "Efficacy of the daily penis stretching technique to elongate the small penis."
Kongress ESSIR (Hamburg), International Journal of Impotence Research 4.Dec. 2002 г.
Specišlisti: GM. Colpi, P. Martini, FL. Scroppo, M. Manchini, G. Contalbi, F. Castiglioni.


Darbības mehānisms

Ilga laika periodā aparāts Andro-Penis® dara stiepšanas pūles uz vīrieša dzimuma locekli. Pūles masa ir no 600 līdz 1.500 gramiem, un tas vektors sakrīt ar dzimuma locekļa asi.

Tādas stiepšanas pūles izraisa struktūras līmeņa adaptācijas reakciju visās dzimuma locekļa audumu komponentos, ar šūnu veidošanas paaugstināšanu, kas, rezultatā, dod sekojošus efektus:

Mikroskopiskā līmenī:
 • Kopējo šūnu daudzumu paaugstināšanas.
Mikroskopiskā līmenī:
 • Kopēja vīriešu dzimumu locekļa pagarināšana erekcijas un atslābināšanas laikā.
 • Dzimumu locekļa pamata perimetra palielināšanās erekcijas un atslābināšanas laikā.
 • Sasniegtie pagarinājumi un apjoma palielinājumi saglabājas uz visu laiku.
 • Aprakstītie rezultāti negatīvi neietekme erekciju un orgasmu...
Nosacījumi

Bez ķirurģiskas iejaukšanas:
 • Vīrieša dzimumu locekļa pagarināšanas procedūru kurss bez ķirurģiskās iejaukšanas.
 • šķību locekļu korekcijas procedūru kurss bez ķirurģiskām iejaukšanām.
 • Procedūru kurss Peroni slimības ārstēšanai.
Ar ķirurģisko iejaukšanu:
 • Pēcoperācijas procedūru kurss pēc ķirurģiskās iejaukšanas ar vīrieša dzimuma locekļa pagarināšanas mērķi.
 • Pēcoperācijas procedūru kurss pēc ķirurģiskas iejaukšanas ar vīrieša dzimuma locekļa rekonstrukcijas mērķi
  - Peroni slimība, traumas un neģeneratīva rakstura slimības.
 • Pēcoperācijas procedūru kurss pēc jebkādas ķirurģiskas iejaukšanas uz dzimumu locekļa šuvu samazināšanas kontroles nepieciešamības rezultātā, kas palika operāciju rezultātā.
Pret nosacījumi: vīriešu dzimumu locekļa saslimšanas gadījumā, aparātu nedrīkst lietot līdz pilnai izveseļošanai.

Blakus efekti: nebija aprakstīti.

Andro-Penis ExtenderThe Andro-Penis® ir trīs garantijas veidi
 • Medicīnas garantija, tāpēc ka piedāvātais aparāts ir atzīts ar Eiropas Savienības kompetentām medicīnas organizācijām un ir piereģistrēts Spānijas Veselības Aizsardzības Ministrijā. Aparātam ir izdots sertifikāts CE veida numurs 1, kas garantē pret iedarbības neeksistēšanu īsā vai ilgā laikā periodā.
 • Garantija, balstīta uz rezultātiem.
Efektivitāte 97.5 %
 • Zinātniska garantija, tāpēc ka populārie urologi no dažādam pasaules valstīm ir veikuši zinātniskus pētījumus, kas pierādīja, ka efektivitāte ir 97.5%
Locekļa palielināšana: patiesība vai mēli

1.- Vai eksistē kāda locekļa palielināšanas metode, kas ir tiešam efektīva?

Patiesība: Locekļa palielināšana ar ķirurģisku iejaukšanos, un locekļa palielināšana ar stiepšanas metodi ir praktizēta speciālās medicīnu klīnikās. Tomēr locekļa izstiepšana – tas ir vienīgais veids, pēc kura nevar rasties , blakus parādību.

2.- Internētā ir piedāvāti vingrinājumi locekļa muskuļu trenēšanai, kas darbojas uz to palielinājumu. Vai tie ir efektīvi?

Mēli: īstenībā tie ir bezpalīdzīgi. Tie ir balstīti uz medicīnas zināšanu trūkuma. Jūs nevarat trenēt locekļa muskuļus, jo tādu nav. Loceklis sastāv ne no muskuļiem, bet no kavernoziem un alu ķermeņiem, kas paplašinās ar asins piepildīšanas veidu, ar to izsaucot erekciju. Jūs nevarat sasniegt nepieciešamo efektu tādā veidā.

3.- Vai locekļa izstiepšanas aparāts, kuru piedāvā ārsti, ir vienīgā efektīvā metode?

PATIESīBA: Ne visi aparāti seko vēlamo rezultātu. Tikai tie aparāti, kas ir rekomendēti ar ārstiem, zinātniski apstiprināti, un arī tiem ir lietošanas instrukcija un tie tika medicīniski testēti. Pateicoties tādiem aparātiem loceklis palielinās 3-4 cm garuma un 1cm platumā. Viss, kas ir prasīts no Jums – tas ir tieša instrukcijas sekošana.

4.- Vai tabletes kas ietekmē locekļa palielināšu ir efektīvas?

MēLI: Nē, pie tam tās var izsaukt saindēšanos. Tās neizraksta ārsts, un nevar būt efektīvas. Tabletes tikai palielina testerona daudzumu. Testesterons var būt izrakstīts ar ārstu, bet ne tabletes veidā, tāpēc ka tas var draudēt Jūsu aknu un prostatas veselībai.

5.- Eksistē aparāti balstīti uz aprakstītiem izstiepšanas aparātiem. Vai viņi visi vienādi palīdz, vai ir vienādi efektīvi?

MēLI: Eksistē dažādas viltības. Aparāta nopietni izstrādājumi, kas bija izdarīti ar ārstiem, atteicas tikai uz vienu aparāta veidu. Tā pat, kā mašīnas mehānisma izstrādājumi neder velosipēdam. Tas nozīme, ka katrs aparāts veido notikto stiepšanu locekļa palielināšanai atkarība no tā formas. Piemēram „Andromedikal” ir pirmā un vienīga kompānija, kas izstrādāja aparātu, kurš pateicoties ārstu pētīšanai un novērošanai der katram locekļa garumam un formai. Tādiem aparātiem, veidotiem pēc šī principa nepietek lietošanas instrukcijas, kā arī kvalificēto ārstu konsultācijas. Tāpēc tādi aparāti nav efektīvi.

6.- Eksistē aparāti kas izstiep locekļi ar specialo siksnu, kas ir piestiprināta pie kājas. Vai tāda veida aparāti ir efektīvi?

MēLI: Izstiepšanu ar tāda veida aparātu nav iespējams kontrolēt. Pēc aparāta lietošanas var rasties traumas, un tas nedod nekādu garantiju.

7.- Vai ir nepieciešams pārstiprināt aparātu?

PATIESīBA: Tā kā loceklis pateicoties aparātam palielinās uz 05 cm. Katru mēnesi, aparāts ir pārstiprināts katru mēnesi atkarība no locekļa palielināšanas.

8.- Vai tiešam vakuuma pumpi ir efektīvi?

ļOTI NEDAUDZ: Vakuuma pumpis veido asinsvadu palielināšanu, kas izsauc erekciju ar nedaudz palielinot locekļi. šīs efekts pazūd pēc stundas, tas nozīme, ka sasniegta palielināšana ir tikai uz laiku. Pie tam pumpja lietošanai ir blakus parādības: asins uzkarājums var sekmēt kapilāru plīsumu, atstāt nobrāzumus, deformēt locekli un vel sliktākas sekmes, līdz pat impotencei.

9.- Vai tiešam sasniegtais efekts no stiepšanas aparāta paliek uz visu mūžu?

PATIESīBA: pielietojot aparātu un sasniedzot maksimālo rezultātu, sasniegtie centimetri paliek uz visu mūžu.

10.- Vai tiešām pēc ķirurģiskas iejaukšanas attiecība uz dzimuma locekli var rasties blakus parādības?

PATIESīBA: Eksistē loti daudz nepatīkamu blakus parādību. Dažreiz praktiski pilnīgi viss rezultāts, kas bija sasniegts ar ķirurģisko iejaukšanu, izzūd pēc šuves sastiepšanas pēcoperācijas periodā. Palielināšanai nav garantijas. šī operācija pieprasa dziļas ķirurģiskas zināšanas, tā kā loceklis sastāv no daudziem nervu galiņiem un asins vadiem. Ja operācija nav paveikta kā vajag, var rasties ļoti daudz nopietnu blakus parādību: problēmas ar erekcijas sasniegšanu un citas problēmas. Operācija – nav pietiekami droša locekļa palielināšanas metode. Pietekami bieži šuves sadzīšanai (tās sastiepšana) seko locekļa samazināšanas.

11.- Vai patiešam pēc ārstēšanas kursa ar locekļa izstiepšanas aparātu uzlabojas erekcija?

PATIESīBA: aparāts pagarina un palielina locekļa apjomu. Dažreiz ir iespējama jauno asinsvadu veidošana, kas pastiprina asins cirkulēšanu un erekciju.

12.- Vai var rasties blakus parādības pēc apspriesta aparāta lietošanas?

MēLI: šis aparāts ir drošs un ļoti efektīvs.


" Vairāk cenntimetrus uz visu mūžu ar medicīnas aparātu AndroPenis® "

'ANDRO-TECH, SIA'
LV40003727412
Slokas str., 52, Riga, LV-1007, Latvia
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-344-40
FAX: - (371) 6745-62-07
Our Bank requisites:

SEB banka, SWIFT: UNLALV2X, Riga, Latvia
EUR IBAN: LV29 UNLA 0050 0113 0393 3
USD IBAN: LV52 UNLA 0050 0113 0400 4