-->
LAT   RUS   ENG
Pieņemam samaksāi:  Visa Card, Master Card
 

Viriešu locekļa palielinašana un viņa izliekuma korekcija!
IZMEKLĒT LŪDZU!      
 

            ANDROPENIS GOLD

            Parasta cena: € 249
            Cena: € 199 (ar PVN)
            Ekonomija: € 50
             
 

     PENIS PLUS josta

     Parasta cena: € 149
     Cena: € 111 (ar PVN)
     Ekonomija: € 38
      
 

     PHALLOSAN FORTE josta

     Parasta cena: € 269
     Cena: € 256 (ar PVN)
     Ekonomija: € 13
      

                                                                                    Ieiet>


Jautājumi ?

KONTAKTI:
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-34-440
FAX: - (371) 6745-62-07

Mēs rekomendē
Mēs esam atvērti sadarbоbai ar ārstiem un klinikām, kuras strādā vīrieša seksuālās veselības sfērā.
 Kompleksa, kvalificēta, individuāla pieeja no sertificētiem ārstiem – androloga, seksopatologiem, urologiem, psihoterapeitiem.

Reklama

Phallosan

PHALLOSAN® forte ir patentēta ierīce dzimumlocekļa palielināšanai un pagarināšanai, tā ir revolucionāri pilnveidota straujāku panākumu sasniegšanai.

 

PHALLOSAN® forte forte dzimumlocekļa palielināšanai – lieliskiem vīriešiem

Laipni lūgti PHALLOSAN® forte pasaulē! Pasaulē vienīgais aparāts dzimumlocekļa palielināšanai ar ortopēdisku jostas sistēmu un revolucionāru protektoru tehniku vienā konstrukcijā.

PHALLOSAN® forte ir lietojams katru dienu, neizjūtot absolūti nekādas sāpes 12 stundu garumā un pat naktī!!
PHALLOSAN® forte -palīdz dzimumlocekļa galviņas palielināšanai. Nav novērotas blakus parādības, nav pamanāms zem apģērba!
PHALLOSAN® forte lietot – dzimumlocekļa retrakcija, dzimumlocekļa hipoplāzija, erektīlā disfunkcija, ķirurģiskas iejaukšanās rezultātā radušos blakus efektu kompensēšanai saistībā ar prostatas ārstēšanu vai Peirona slimības gadījumā; dzimumlocekļa izmēru estētiska korekcija!

PHALLOSAN® forte dzimumlocekļa palielināšanai ir medicīnisks produkts, kam piešķirta Eiropas Savienības zīme. Saskaņā ar Eiropas veselības aprūpes orgānu direktīvām tas ir novērtēts kā 1-ās klases medicīnas produkts, kas atbilst Eiropas Padomes Direktīvām 93/42 ЕЕС un standartiem EN 980, EN ISO 14971 un EN ISO 10993-1.

Darbība princips balstīts uz vienkāršas un netraumējošas dzimumlocekļa stiepšanas principa, kā arī tajā esošajiem kavernozajiem ķermeņiem, ierīces ilgstoša nepārtraukta lietošana nodrošina ne tikai dzimumlocekļa palielināšanos garuma ziņā, bet arī padara apjomīgākus tā apmērus.


PHALLOSAN® forte - patentēta ierīce dzimumlocekļa apmēra un garuma palielināšanai

PHALLOSAN® forte - tas ir izstrādājums dzimumlocekļa palielināšanai, kura pamatā ir jaunas projektētas vakuuma sistēmas princips, tas ir patentēts un ļauj komfortabli un bez blakus parādību veidošanās patstāvīgi palielināt dzimumlocekļa izmērus. PHALLOSAN® forte ir vācu zinātnieku veikto desmit gadus ilgstošo pētījumu un praktisko darbu rezultāts kompānijā Phalomed, kuras darbības joma ir tādu izstrādājumu projektēšana un pielietojums klīniskā praksē, kuri palielina dzimumlocekļa izmērus un koriģē dažāda veida nepilnības.

Phallosan PHALLOSAN® forte var bez traucējumiem nēsāt 12 stundas bez pārtraukuma, arī naktī. PHALLOSAN® forte konstrukcijā izmantotā siksna ir ērta un nepamanāma zem apģērba. PHALLOSAN® forte darbojas pēc medicīnā labi zināmā šūnu dalīšanās un vairošanās principa stiepšanas rezultātā, kas izraisa audu palielināšanos un attiecīgi dzimumlocekļa pieaugumu. Palielinās gan dzimumlocekļa garums, gan arī apkārtmērs.

Svarīgi, ka PHALLOSAN® forte palielina ne tikai dzimumlocekli, bet arī tā galviņu, jo tieši uz dzimumlocekļa galviņu tiek pielietots lielākais stiepšanas spēks. .

Terapijas procesā PHALLOSAN® forte pastāvīgi palielina dzimumlocekli gan visā tā garumā, gan arī tā apkārtmēru, kā arī palielina dzimumlocekļa galviņu neatkarīgi no tā sākotnējiem izmēriem. Jau pēc 3 mēnešiem ir gaidāma dzimumlocekļa palielināšanās ar PHALLOSAN® forte palīdzību - par 1,5 cm! T.i., ar katru terapijas mēnesi locekļa izmēri palielinās apmēram par 5 mm! Šie gūtie rezultāti saglabājas visu mūžu.

Aparāta PHALLOSAN® forte konstrukcijas īpatnības dzimumlocekļa palielināšanai

   PHALLOSAN® forte IEDARBĪBAS PRINCIPS: Noskatieties reklāmas rullīti zemāk

Dzimumloceklim tiek pielikts slogs pakāpeniskai, netraumējošai stiepšanai, kā rezultātā dzimumlocekļa šūnās noris jaunu šūnu veidošanās process. PHALLOSAN® forte no citiem dzimumlocekļa palielināšanas aparātiem atšķiras ar to, ka tas rada nevis mehānisku, bet vakuuma stiepšanu, slogu pieliekot pie locekļa galviņas, visā tā garumā. Tas nepieļauj traucējošas virsmas saskarsmi ar locekļa galviņu un nerada diskomfortu.

 
Tas netraumē dzimumlocekļa galviņu, neberzē un nerada diskomfortu.

Pielietojot PHALLOSAN® forte, loceklis faktiski „nejūt” stiepjamo vietu! Speciāla uzmava jeb kupoliņš ar prezervatīvu caur vakuumu pilnībā aptver galviņu un cauri pilnīgi visiem audiem iedarbojas ar stiepjošu spēku visā dzimumlocekļa garumā. PHALLOSAN® forte nesatur cietas vai stingras daļas, aparāts neizkritīs no apģērba, elastīgā josta tiek uzvilkta jostas vietai, tāpēc nekādi pārpratumi vai neērtības nevar rasties. Nepastāv arī risks, ka galviņa varētu izslīdēt, jo vakuums to droši notur vakuuma fiksatorā. Problēmas neradīs spontāna erekcija, jo noslogojums to atslābinās, bet loceklis neizkritīs no fiksatora. Pateicoties ērtajai un komfortablajai PHALLOSAN® forte lietošanai, terapijas stundas paskrien ātri, pietuvinoties gaidāmajiem dzimumlocekļa palielinājuma 5 mm mēnesī. Un visbeidzot netiek traucēta asinsrite dzimumlocekļa audos un galviņā, tieši pretēji, kavernozo ķermenīšu paplašināšanās vakuuma stāvoklī aktivizē asinscirkulāciju.

PHALLOSAN® forte - dzimumlocekļa palielināšana bez veselības apdraudējuma

PHALLOSAN® forte ir sertificēts atbilstoši Eiropas veselības aizsardzības orgānu izdotajām direktīvām kā 1-ās klases medicīnas aparāts. PHALLOSAN® forte atbilst Eiropas Padomes Direktīvām 93/42 ЕЕС un pilda standartus EN ISO 14971, EN 980, EN ISO 10993-1.
PHALLOSAN® forte konstrukcijā tiek izmantoti vienīgi medicīniski materiāli, kuri nepieļauj nekādas alerģiskas reakcijas. Elastīgā josta nesatur koncerogēnu sveķus un bīstamus savienojumus, bet vakuuma protektora konstrukcija nesatur lateksu. Aparāta daļas, kuras saskaras ar ķermeni, nesatur niķeli un ir izgatavotas no medicīniski drošiem silikona komponentiem.

Nou-hau izstrādājumi ir noslogojuma pievienošanas mehānismi dzimumloceklim. Šī konstrukcija sastāv no ultra mīksta silikona protektora uzmavas jeb kupola, kas nerada notirpumu, hiperēmiju un problēmas ar ādu. Tas ir pilnīgi drošs, jo pilnībā nosedz dzimumlocekļa galviņu un pārējo tā daļu, pasargājot tos pat pie pārāk stingras stiepšanas. Tas ir praktiski vienīgais aparāts pasaulē ar ortopēdisko jostu sistēmu un revolucionāru vakuuma protektora tehniku! !

PHALLOSAN® ir izgatavots atbilstoši Eiropas veselības aizsardzības orgānu prasībām. Aparāta izgatavošanā izmantotie materiāli ir piemēroti ādai un pārbaudīti saistībā ar bioloģisko saderību. PHALLOSAN® forte speciāli izstrādātais stiepjošās jostas tekstila materiāls dzimumlocekļa palielināšanai nesatur formaldehīdu. Prezervatīvi, kuri darbojās ar piesūkšanās efektu, nesatur alerģiju izraisošas vielas un lateksu. Pieguļošā daļa stiepjošajā tekstila jostā izgatavota no medicīniska silikona putām. PHALLOSAN® forte - saspiešanas sastiprinājums nesatur niķeli.

PHALLOSAN® forte - tas ir komforts un augsta efektivitāte!

- Dzimumlocekļa stiepšanas slodze ir regulējama jostas daļā. Komplekts ietver ilustrētu izstrādājuma lietošanas instrukciju, ieskaitot tā sastāvdaļu nomaiņu (iespējams pasūtīt atsevišķas sastāvdaļas).
- PHALLOSAN® forte var lietot katru dienu 12 stundas ilgi vai pat naktī, tas nerada sāpes, nodrošinot pozitīvus rezultātus.
- Uzmavas vakuums pasargā dzimumlocekļa galviņu no izslīdēšanas un sekmē tā izmēru pieaugumu.
- Stiepšanas spēks ir palielināms, tādā veidā paātrinot panākumus. Pie kam PHALLOSAN® forte protektora uzmava pasargā galviņu un dzimumlocekļa ārējo daļu no asinsrites palēnināšanās jeb tirpšanas, kā arī hiperēmijas

phallosan forte nopirkt

Pat pirmā PHALLOSAN® forte uzvilkšanas reize nesagādā grūtības

Protektora uzmavas jaunais izstrādes variants pasargā galviņu un ādu pasargā no pampuma un hiperemijas, ierīci spēcīgi novelkot. Ir jūtams vienīgi viegls spiediens audu virspusē, kas pielīdzināms kompresētas zeķes vai izmēģinājuma lidotāja pilota augstuma skafandra spiedienam. Vilkšanas spēks ir palielināms, kas paātrina panākumu gūšanu!
- Mērījumu šablons jāpieliek pie neereģēta locekļa, jānosaka atbilstība un jāizņem piemērots piesūcējkupols.
- Jāuzvelk protektora uzmava jeb kupols uz dzimumlocekļa galviņas.
- Tad ar piesūcējsūkņa palīdzību jāievieto kupolā.
- Speciālu blīvu prezervatīvu uzvelk dzimumloceklim.
- Noņem piesūcējsūkni no vakuuma kupola.
- Vakuuma kupolu piestiprina pie siksnas jeb jostas ar saspiežamām spailēm.

Piesūkšanās kupolā veidojies vakuums pasargā galviņu no izslīdēšanas, vakuums arī sekmē galviņas palielināšanos. Stiepšanas spēks ir regulējams ar jostas palīdzību.
Sastāvdaļu tīrīšana veicama bez problēmām. Klāt ir pievienota sīki aprakstīta lietošanas instrukcija ar ilustrācijām. Visas jostas daļas ir pasūtāmas atsevišķi. Tekstila “klipšu” aizdare ir vienkārša, tā nodrošina ērtu detaļu nomaiņu.


" Vairāk cenntimetrus uz visu mūžu ar medicīnas aparātu PHALLOSAN®forte "

'ANDRO-TECH, SIA'
LV40003727412
Slokas str., 52, Riga, LV-1007, Latvia
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-344-40
FAX: - (371) 6745-62-07
Our Bank requisites:

SEB banka, SWIFT: UNLALV2X, Riga, Latvia
EUR IBAN: LV29 UNLA 0050 0113 0393 3
USD IBAN: LV52 UNLA 0050 0113 0400 4