-->
LAT   RUS   ENG
Pieņemam samaksāi:  Visa Card, Master Card
 

Viriešu locekļa palielinašana un viņa izliekuma korekcija!
IZMEKLĒT LŪDZU!      
 

            ANDROPENIS GOLD

            Parasta cena: € 249
            Cena: € 199 (ar PVN)
            Ekonomija: € 50
             
 

     PENIS PLUS josta

     Parasta cena: € 149
     Cena: € 111 (ar PVN)
     Ekonomija: € 38
      
 

     PHALLOSAN FORTE josta

     Parasta cena: € 269
     Cena: € 256 (ar PVN)
     Ekonomija: € 13
      

                                                                                    Ieiet>


Jautājumi ?

KONTAKTI:
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-34-440
FAX: - (371) 6745-62-07

Mēs rekomendē
Mēs esam atvērti sadarbоbai ar ārstiem un klinikām, kuras strādā vīrieša seksuālās veselības sfērā.
 Kompleksa, kvalificēta, individuāla pieeja no sertificētiem ārstiem – androloga, seksopatologiem, urologiem, psihoterapeitiem.

Reklama

Konsultācijas

Jautājumi un atbildes saistībā ar PHALLOSAN® forte aparāta pielietošanu

Uz kā pamata balstīts PHALLOSAN® forte darba princips?
Par pamatu kalpo fakts, ka cilvēka ķermenim piemīt spēja formēt jaunas šūnas, uz tām pastāvīgi iedarbojoties. PHALLOSAN® forte darbojas pēc principa, kurš mūsu rietumu civilizācijā ir uzskatāms par jaunumu, kaut arī gadsimtiem ilgi to izmantojušas pirmatnējās civilizācijas tautas kultu rituālu mērķiem: dzimumlocekļa palielināšanai, to pastāvīgi stiepjot. Ziemeļu Ugandas Karamodžongas cilts vīrieši un tā sauktie Indijas svētie Sadhus ilgstošu gadu laikā, karinot smagumus pie dzimumlocekļa, panāca tā palielināšanos par 45 cm. Ar speciālas vakuuma metodikas palīdzību un pastāvīgi nesāpīgi nostiepjot tiek stimulēta jaunu audu veidošanās visā dzimumlocekļa garumā. Tādā veidā dzimumloceklis kļūst garāks un apjomīgāks. Ģeogrāfijas dati liecina, ka šāds mehānisms pirmo reizi tika atklāts pie Polinēzijas, Āfrikas un virknes citu salu pirmatnējām tautām, kur to lietoja dažādiem kultu mērķiem. Šāda veida speciāli rīki tika izmantoti kakla, apakšlūpas, ausu un, protams, dzimumlocekļa izstiepšanai. Cilts vadonim parasti bija visiespaidīgākie locekļa izmēri. Nekavēsimies pie pirmatnējo cilvēku risinājumiem (nūjas vērpšana, atsvari, augu eļļas u.c.). Svarīgi, ka mūsdienu medicīna jau sen izmanto šo faktu savā labā. Piemēram, apdegumu centros tiek praktizēta ādas stiepšana transplantu iegūšanai ādas pārstādīšanai.

Vai tiešām sūtījums izskatās tik neitrāls?
Sūtījums patiešām ir neitrāls. Otrā pusē nav norādīti nekādi uzraksti vai teksti, kas liecinātu par iepakojuma saturu. Rēķins neiekļauj nekādas norādes par izstrādājumu. Nosūtītais produkts tiek apzīmēts kā “Higiēnas priekšmets personīgai lietošanai”.
Jūsu dati tiks saglabāti datorā, kas nav pievienots Internetam. Bez Jūsu piekrišanas Jūs nekad nesaņemsiet reklāmas sūtījumus vai nevēlamus ziņojumus. Jūsu dati netiks nodoti tālāk vai pārdoti. Mēs par to galvojam.

VVai narkotiku lietošana ietekmē dzimumlocekļa izmēru?
“Ja jaunie cilvēki pubertitātes vecumā lieto heroīnu, dzimumloceklis pārstāj attīstīties. Tas saglabā tādus izmērus, kādi ir zēnam. Heroīns ietekmē arī organismu tādā veidā, ka dzimumorgāni tālāk vairs neattīstās. Šādi vīrieši cieš visu atlikušo mūža daļu nelielā dzimumlocekļa dēļ.” (Doktors fon Zaers (fon Soer), psihologs, bijušais speciālais pilnvarotais narkotiku jomā Hamburgā). “Phallosan – pirmais līdzeklis, kas spēj palīdzēt.”.

PHALLOSAN® forte ir valkājams tikai uz vienu pusi?
Ik pēc divām dienām ir jāmaina stiepšanas virziens.

Ja man PHALLOSAN® forte valkāšanas laikā parādās erekcija, vai tā var būt sāpīga?
Rodoties erekcijai, tiek sajusts zināms spiediens uz galviņu. Taču sāpes nav jūtamas, jo speciālais prezervatīvs pie erekcijas arī nostiepjas.

Vai ierīce ir jānovelk, lai pačurātu?
Higiēnisku apsvērumu dēļ mēs iesakām pirms urinēšanas prezervatīvu noņemt.

Kā lietot PHALLOSAN® forte?
Vispirms galviņa tiek ievadīta elastīgā prezervatīva priekšējā daļā, prezervatīva aizmugurējā daļa tiek uzritināta uz dzimumlocekļa. Klāt pievienotā nelielā manšete tiek uzlikta uz dzimumlocekļa pamatnes. Tādā veidā gaiss speciālajā prezervatīvā, kurā atrodas dzimumloceklis, vairs neiekļūst. Tagad dzimumloceklis tiek ievietots putu materiāla cilpā. Pēc tam siksna gurnu apvidū tiek uzvilkta uz ķermeņa tā, lai otrs gals ar speciālu aizdari atrastos elastīgā prezervatīva augšējā līmenī. Pēc tam siksnas galus ar aizdares āķīšiem sastiprina vienu ar otru, lai ierīce būtu vieglāk uzvelkama. Fiksators tiek ievietotas prezervatīva priekšējā cauruļveida stobra galā. Tādā veidā speciālais prezervatīvs ir droši un hermētiski slēgts. Turētāj-lences ir attaisāmas, siksna ir jāaiztaisa atbilstoši īsāka. Pie nostiepšanas prezervatīvā veidojas vakuums, kas vienmērīgi un nesāpīgi sadala stiepuma nospriegojumu visā dzimumlocekļa garumā. Pat neliels dzimumloceklis nespēj izslīdēt, jo tas stundām ilgi atrodas prezervatīvā vakuuma iedarbībā.

Bet ja kādam no PHALLOSAN® forte komponentiem ir defekts?
PHALLOSAN® forte sniedz 12 mēnešu lietošanas garantiju visiem komponentiem, izņemot stiepjošo prezervatīvu.

Vai jostu drīkst mazgāt?
PHALLOSAN® forte var mazgāt 30°С. Visas ierīces daļas, kas saskaras ar ķermeni, saskaņā ar OkoTex/100 (tekstila testēšanas sistēma) ir pārbaudītas, tās nesatur kaitīgas vielas. Putu materiāla cilpu un jostu ir pārbaudījusi Tehniskā Inspekcija, visas sastāvdaļas, kas savstarpēji savienotas ar līpošām aizdarēm, drīkst mazgāt katru atsevišķi.
Nostiepjošais prezervatīvs atbilst ES prasībām un ASV (FDA) standartiem. Tas izgatavots no īpaša materiāla, kas savu bioloģisko īpašību ziņā ir piemērots saskarsmei ar ķermeni un ādu. Alerģijas rašanās iespēja ir ļoti niecīga.

Vai iespējams patstāvīgi lietot (PHALLOSAN® forte?
PHALLOSAN® forte var patstāvīgi lietot jebkurš bez speciālām medicīniskām priekšzināšanām. Lietošanas instrukcija sniedz ļoti sīku aprakstu, kā arī tam ir pievienotas ilustrācijas. Mēs Jums vienmēr palīdzēsim ar padomu.

Vai ir veikti kādi pētījumi, kas apliecina PHALLOSAN® forte lietošanas panākumus?
Likumā ieviestie grozījumi par ārstniecības līdzekļu reklamēšanu aizliedz sniegt produkta iedarbības efektivitātes un veikto pētījumu rezultātu pierādījumu izplatīšanu. Tā, ka diemžēl, lietotājiem šāda rakstura ziņas būs grūti sameklējamas.
Ir pieejamas ļoti daudzas un dažādas PHALLOSAN® forte efektivitāti apliecinošas publikācijas.

Vai lietojot PHALLOSAN® forte ir novēroti kādi blakus efekti, vai pastāv kādi zināmi riski?
Ierīce PHALLOSAN® forte tiek lietota, balstoties vienīgi uz savu personīgo atbildību, taču tā, ievērojot visus lietošanas priekšnosacījumus, ir nekaitīga. Izvairieties no PHALLOSAN® forte lietošanas dzimumlocekļa infekciju vai atvērtu rētu gadījumos.
PHALLOSAN® forte nedrīkst valkāt pēc alkohola, narkotiku, pretsāpju un sedatīvo preparātu miega zāļu lietošanas, jo tie mazina jūtīgumu, tāpēc gadījumā, ja miegā ierīce nemanāmi noslīdēs, to var nejust.

phallosan forte aparāta pielietošana

Kā būt tad, ja es vēlēšos vilkt pieguļošus džinsus vai citas šauras bikses?
PHALLOSAN® forte ir nepamanām gan zem džinsiem, gan citām šaurām biksēm. Iespējams, ka dzimumloceklis izskatīties lielāks. Tomēr siksna un prezervatīvs būs redzami vienīgi tad, ja pacientam kājās būs tikai peldbikses.

Vai es varu valkāt PHALLOSAN® forte arī naktīs?
Pēc jaunākajiem PHALLOSAN® forte izpētes rezultātiem ierīci var valkāt arī naktīs. Erekcijas rašanās gadījumā miega laikā prezervatīvs pastiepjas. Nerada asinsrites traucējumus.

Vai pastāv kāda atšķirība starp PHALLOSAN® forte un vakuuma sūknīti?
Vakuuma sūknītis tiek lietots pie erekcijas traucējumiem. Tas nav izstrādāts ar nolūku ilgstošu laiku stiept dzimumlocekli. Izgatavotājs šāda sūknīša izmantošanai ir noteicis lietošanas laika ierobežojumu – 20-30 minūtes.
PHALLOSAN® forte var nēsāt zem apģērba 8 stundu garumā. Sēdošs darbs arī nemazina PHALLOSAN® forte efektivitāti. Ierīces efektivitāte ir atkarīga no tā ilgstošas lietošanas. Ir pierādīts, ka PHALLOSAN® forte lietošanas ilgums un dzimumlocekļa palielināšanās ir cieši savstarpēji saistīti.
Pielietojot vakuuma sūknīti ilgāk, nekā to noteicis izgatavotājs, un pie spēcīga vakuuma – pastāv dzimumlocekļa asinsvadu trombozes veidošanās risks, kas rezultātā var izraisīt saslimšanu ar turpmāku neatliekamu ārstēšanu.

Kāda ir atšķirība starp dzimumlocekļa palielināšanu ar PHALLOSAN® forte palīdzību un operatīvu palielināšanu?
PHALLOSAN® forte saudzīgi stimulē jaunu šūnu veidošanos dzimumlocekļa audos. Pie operācijas saite, kas fiksē dzimumlocekli pie kaunuma kaula, tiek šķelta. Tādā veidā tas nedaudz “iziet ārpus” ķermeņa. Pie kam ereģētā dzimumlocekļa augstuma leņķis mainās. Ereģēts dzimumloceklis bieži vien nostājas tikai aptuveni 45° leņķī attiecībā pret ķermeni vai nolaižas pavisam lejā. Patiešām īsts pagarinājums tiek panākts vienīgi tad, ja pēc veiktās operācijas dzimumloceklis tiek papildus stiepts. Līdzīgs, dažkārt labākais efekts tiek panākts, pielietojot vienīgi PHALLOSAN® forte, bez operēšanas un saudzējošākā veidā.

Vai PHALLOSAN® forte lietošanai ir noteikts kāds dzimumlocekļa minimālais garums tā miera stāvoklī?
PHALLOSAN® forte ir derīgs lietošanai jebkura garuma dzimumloceklim. Ierīces radītais nelielais vakuums droši un bez sāpēm notur gan nelielu dzimumlocekli, gan arī izmēra ziņā ievērojami lielu galviņu.
Pielietojot aparātus, kuri darbojas pēc cilpas principa, daudzi lietotāji paziņo, ka galviņa bieži vien izslīd no cilpas vai arī cilpas savilkums rada sāpes galviņas apvidū.

Vai dzimumloceklis pie tā stiepšanas nekļūst tievāks?
Līdz ar īpaša vakuuma metodikas pielietošanu un pastāvīgu jaunu šūnu veidošanos dzimumloceklis palielinās ne tikai garuma ziņā, bet arī apmēros. Stiepšanas process sākumā jūtams kā “skudriņu skraidīšana”, taču pēc aparāta pāris dienu lietošanas šī sajūta izzūd.

Vai medicīna pazīst šo ārstēšanas principu?
Jā, ir zināms, ka pastāvīga iedarbība (vilkšana, spiešana) stimulē jaunu šūnu veidošanos audos (piemēram, tulznu rašanās). Mūsdienu medicīna izmanto šo reparatīvo mehānismu ādas pārstādīšanā. Āda zināmu laiku tiek stiepta, lai tādā veidā iegūtu materiālu transplantēšanai. Jau vārāk kā 20 gadus ortopēdijā pielieto labi zināmo apakšējo locekļu daļu pagarināšanas metodi. Pēc operācijas ceļā veiktas kaula pāršķelšanas tiek veiksmīgi pielietota sistemātiski kontrolēta stiepšana. Šajā metodikā izmanto iegriešanas sistēmu, ar kuras palīdzību kāja tiek pagarināta pa milimetriem. Pie kam formējas ne tikai jauni kaulu audi, bet arī savienojumu un muskuļu audi, netraumējot nervus un asinsvadus. Šāda metodika pieļauj pagarinājumu līdz pat vairākiem centimetriem.

Vai PHALLOSAN® forte lietošana var negatīvi ietekmēt erekciju?
PHALLOSAN® forte pastiprina asinsriti, tādā veidā radot spēcīgu stimulējošu iedarbību uz galviņu. Tas var izraisīt izteiktu erekciju, uzbudinājumu, taču neizraisot priekšlaicīgu ejakulāciju.

Vai PHALLOSAN® forte lietošanā pastāv zināmi vecuma ierobežojumi?
PHALLOSAN® forte ir lietojams jebkurā vecumā.

Vai sasniegtie rezultāti saglabājas ilgstoši?
Pēc ilgstošas ierīces lietošanas – vairāk kā 6 mēnešus – rezultāts kļūst ilglaicīgs. Lietojot PHALLOSAN® forte mazāk par 6 mēnešiem, dzimumloceklis var atgūs iepriekšējos izmērus.

Cik bieži ir jālieto PHALLOSAN® forte?
PHALLOSAN® forte ir valkājams katru dienu aptuveni 6-8 stundas. Ilgstošs tā valkāšanas laiks paātrinās rezultātus. Daudzi klienti valkā PHALLOSAN® forte ikdienu līdz 12 stundām ilgu laiku ar nelieliem pārtraukumiem.

Par cik centimetriem palielināsies dzimumloceklis ar PHALLOSAN® forte ierīces palīdzību?
Karamondžongas un Nubas cilts vīriešiem Centrālajā Āfrikā pēc ilggadējas stiepšanas tika atklāts dzimumlocekļa garums pat līdz 45 cm (žurnāls “Stern” 30.11.95., Nr.49). Ar PHALLOSAN® forte palīdzību pagarinājumu iespējams panākt jau pēc vairākiem mēnešiem.


" Vairāk cenntimetrus uz visu mūžu ar medicīnas aparātu PHALLOSAN® forte "

'ANDRO-TECH, SIA'
LV40003727412
Slokas str., 52, Riga, LV-1007, Latvia
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-344-40
FAX: - (371) 6745-62-07
Our Bank requisites:

SEB banka, SWIFT: UNLALV2X, Riga, Latvia
EUR IBAN: LV29 UNLA 0050 0113 0393 3
USD IBAN: LV52 UNLA 0050 0113 0400 4