-->
LAT   RUS   ENG
Pieņemam samaksāi:  Visa Card, Master Card
 

Viriešu locekļa palielinašana un viņa izliekuma korekcija!
IZMEKLĒT LŪDZU!      
 

            ANDROPENIS GOLD

            Parasta cena: € 249
            Cena: € 199 (ar PVN)
            Ekonomija: € 50
             
 

     PENIS PLUS josta

     Parasta cena: € 149
     Cena: € 111 (ar PVN)
     Ekonomija: € 38
      
 

     PHALLOSAN FORTE josta

     Parasta cena: € 269
     Cena: € 256 (ar PVN)
     Ekonomija: € 13
      

                                                                                    Ieiet>


Jautājumi ?

KONTAKTI:
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-34-440
FAX: - (371) 6745-62-07

Mēs rekomendē
Mēs esam atvērti sadarbоbai ar ārstiem un klinikām, kuras strādā vīrieša seksuālās veselības sfērā.
 Kompleksa, kvalificēta, individuāla pieeja no sertificētiem ārstiem – androloga, seksopatologiem, urologiem, psihoterapeitiem.

Reklama

Pētījumi

PHALLOSAN® forte funkcionē pēc vienmērīgas iedarbības principa

Cilvēka ķermenim piemīt īpašība - formēt jaunas šūnas, pastāvīgi un vienmērīgi iedarbojoties uz tām.
Šo mehānismu ir atklājušas vēl aizgājušo laiku pirmatnējās tautas un izmanto tās vēl šodien dažādiem rituāliem, piemēram, lūpu, ausu gliemežnīcu un dzimumlocekļa palielināšanai.

Mūsdienu medicīna mākslīgo ādas stiepšanu izmanto, piemēram, transplantu iegūšanai ādas pārstādīšanas operācijām, un ar tā saucamā espandera palīdzību - gultņa formēšanai, lai implantētu krūts protēzi pēc tās noņemšanas. Ortopēdijā jau vairāk kā 20 gadus ir pazīstama līdzīga veiksmīga kāju pagarināšanas metode: pēc operācijas ceļā veiktas kaula pāršķelšanas šajā vietā tiek uzsākta sistemātiski kontrolēta stiepšana. Visā visumā, speciālisti šajā gadījumā strādā ar vītņu sistēmu, ar kuras palīdzību kāja pa milimetram pagarinās, pie kam līdz ar jaunām kaulu šūnām – pie tam bez nervu un asinsvadu bojāšanas – veidojas jauni savienojošie un muskuļu audi.

PHALLOSAN® forte pielietošanas princips dzimumlocekļa palielināšanai

Dzimumlocekļa audi nepārtrauktas vienmērīgas stiepšanas iedarbībā tiek stimulēti jaunu šūnu veidošanai. PHALLOSAN® forte nodrošina praktiski nemanāma vakuuma stiepjošu iedarbību, kas, sākoties ar galviņu, darbojas visā dzimumlocekļa garumā. Pateicoties PHALLOSAN® forte valkāšanas komfortablumam un ērtumam, pacients viegli panes aparāta iedarbību vairāk kā 10 stundu garumā bez jebkādas negatīvas iedarbības – tas ir svarīgs panākumu priekšnosacījums! Un: PHALLOSAN® forte garantē drošu izvairīšanos jo vismazākajām neveiklības situācijām – mūsu sistēma neizslīdēs, kā tas mēdz dažkārt gadīties ar citām līdzīgām ierīcēm.

Atšķirībā no pārējām pārdošanā piedāvātajām stiepšanas sistēmām, PHALLOSAN® forte piedāvā ne tikai nesāpīgu procedūru. PHALLOSAN® forte var valkāt pat naktī, jo šī uz dzimumlocekļa audiem uzliktā sistēma jebkurā laikā spēj pielāgoties iespējamajai erekcijai. Negatīvi neietekmē asinsriņķošanu. Tāpat kā citas sistēmas, traumu gūšana ir pilnībā izslēgta. PHALLOSAN® forte iedarbības efektivitāte tika zinātniski pierādīta 2004.gadā. 2005.gada janvārī PHALLOSAN® forte tika pieminēts pasaulē plaši pazīstamā urologiem paredzētā zinātniskā žurnāla Sexual Medicine nodaļā par dzimumlocekļa palielināšanu un 2009.gadā nodaļā par dzimumlocekļa formu kropļojumiem.

Klīnisks pētījums

Profesora, med. Doktora Zona, Vācijas uroloģiskās klīnikas direktora vadībā 2005.gada februārī tika pabeigts klīniskais pētījums PHALLOSAN® forte efektivitātes apliecināšanai. Tika pētīta PHALLOSAN® forte iedarbība ne tikai uz dzimumlocekļa garumu un apkārtmēru, bet arī seksuālajām funkcijām, jūtīgumu, ejakulāciju un blakus parādībām u.c., izstrādājumu lietojot 6 mēnešus ilgi. Tika pētīta pacientu grupa vecumā no 20 līdz 68 gadiem ar atšķirīgu veselības stāvokli: mazs dzimumloceklis, subjektīvas neliela dzimumlocekļa izjūtas, pēcoperācijas problēmas, diabēts u.c. Procedūras rezultātā sasniegtais dzimumlocekļa apmērs piešķir pacientiem jaunu dzīves kvalitāti.

PHALLOSAN® forte pielietošanas jomas

1. Dzimumlocekļa samazināšanās aptaukošanās dēļ
Dzimumlocekļa retrakcija, kad dzimumloceklis aptaukošanās dēļ pakāpeniski ieslīgst zemādas slānī. Šajā zonā cīnīties ar lieko tauku slāni ir sarežģīti, to parasti likvidē ar ķirurģiskas liposakcijas metodi. Cita pieeja – pastāvīgi stiepjot – ar PHALLOSAN® forte palīdzību dzimumloceklis tiek izvilkts no tauku šūnām.
T.i., ar PHALLOSAN® forte palīdzību veikta regulāra stiepšana rada iespēju izvilkt dzimumlocekļa ķermeni no tauku audiem. Mielīta gadījumā, pie kura šis fenomens saistās ar vēdera muskuļu paralīzi un sēdošu stāvokli invalīda krēslā, PHALLOSAN® forte arī ir pielietojams, kaut gan pašlaik vienīgi tiem paralīzes pacientiem, kuri spēj saturēt urīnu, jo prezervatīvs nav paredzēts urīna novadīšanai.

2. Mazs dzimumloceklis
Dzimumlocekļa hipoplāzija, kad dzimumloceklis, neraugoties uz vecumu, saglabājas neliels – 12 cm erekcijas stāvoklī.
Izmantojot PHALLOSAN® forte, veicot pastāvīgu stiepšanu, iespējams panākt tā garuma pieaugumu par 3 cm 6 mēnešu laikā. 15 cm garš dzimumloceklis jau tiek uzskatīts par vidēji lielu. Tāpat arī palielināsies dzimumlocekļa apkārtmērs un galviņas lielums. Piekrīties tam, ka tas ir to vērts, lai izmēģinātu!

3. Dzimumlocekļa formas deformācija
Ar to jāsaprot dzimumlocekļa pārmērīgs izliekums. Šeit runa ir par izliekuma leņķa lielumu. No tā ir atkarīgs tas, cik lielā mērā ir novērtējuma estētiskā novirze, taču dažkārt šādi izliekumi pārvēršas kropļotā formā vai rada sarežģījumus dzimumaktu laikā vai arī sagādā sāpes. Kaut gan visbiežāk dzimumlocekļa formas deformācija mēdz būt iedzimta, dažkārt tas ir radies gūtas traumas rezultātā.
Šāds process dažkārt progresē vai parādās pēc pubertātes vecuma perioda. Jebkurā gadījumā ir pieejamas klīnikas, kurās pacientiem par dārgu samaksu tiek piedāvātas sāpīgas operācijas dzimumlocekļa formas deformācijas novēršanai. Parasti pēc šādām operācijām dzimumloceklis samazinās par 2-4 cm. Uz tā paliek rētas, pastāv inficēšanās risks u.c. Pēc šādas operācijas dzimumlocekļa samazināšanās šādiem pacientiem – tā ir psiholoģiska rakstura problēma! PHALLOSAN® forte ļauj ievērojami mazināt dzimumlocekļa izliekuma leņķi, nesamazinot tā izmērus. Tieši pretēji, dzimumloceklis kļūs pat vēl garāks un apjomīgāks!

phallosan forte klīnisks pētījums

4. Neapmierinātība ar dzimumlocekļa izmēriem
Tā ir nopietna problēma – apzināšanās, ka tavs loceklis ir mazāks nekā pārējiem. Šiem vīriešiem nekādu mierinājumu nespēs sniegt ne statistikas rādītāji, nedz arī matemātiski aprēķini. Problēma ar dzimumlocekļa izmēriem izslēdz visas perspektīvas dzīvē, rada neapmierinātību un ievērojamā mērā mazina dzīvesprieku. Nav noslēpums, ka vīrieši ar lielu dzimumlocekli neereģētā stāvoklī uzskata sevi par spēcīgākiem, ar lielām seksuālajām potencēm un iespējām. Ja vīrietis uzskata, ka viņa loceklis ir neliels, tad PHALLOSAN® forte ir tieši tas risinājums, ar kura palīdzību tiks pieveikta problēma. Ir sagaidāma dzimumlocekļa palielināšanās par 5 mm katru mēnesi, regulāri lietojot šo aparātu.

5. Erekcijas traucējumi
PHALLOSAN® forte spēj uzlabot audu asinsriti un atrisināt psiholoģiskas problēmas, tā pielietojums uzlabo seksuālās dzīves kvalitāti un sniedz katram vīrietim pašpārliecinātību! Pēcoperācijas terapija (prostatas novēršana) Katra operācija izraisa ādas sabiezējumus virs kavernozajiem ķermeņiem. Tas saistīts ar pārmērīgu saistaudu veidošanos, jo sevišķi pie paaugstināta cukura līmeņa asinīs. Sabiezējumi rada sāpīgus dzimumlocekļa formas deformējumus. PHALLOSAN® forte palīdz iztaisnot locekļa stumbru un sekmē koloīdo šūnu uzsūkšanos.

6. Turpmāka ārstēšana pēc pārciestas prostatas dziedzera operācijas
Dažādu blakus parādību kompensēšana saistībā ar hormonālo terapiju prostatas dziedzera onkoloģijā.
Pie onkoloģisko saslimšanu antiandrogēnas ārstēšanas sakarā ar hormonu līmeņa pazemināšanos attīstās dzimumlocekļa retrakcija, kura, ilgstoši pielietojot sildenafilu vai injekcijas kavernozajos ķermeņos, nekompensējas. Tāpat arī bieži vien pēc radikālas metodikas noteiktas prostatektomijas iestājusies erektīlā disfunkcija sekmē dzimumlocekļa samazināšanos, tāpēc atsevišķi urologi pēcoperācijas profilaksei nozīmē sildenafīlu vai injekcijas kavernozajos ķermeņos. Ar PHALLOSAN® forte palīdzību ir iespējams veiksmīgi stāties pretī šim blakusefektam, kas arī materiālajā ziņā nezimaksā dārgi.

7. Sabiezējumi uz dzimumlocekļa ķermeņa
Kāds ārsts nesen mums pavēstīja par kādu brīnumainu gadījumu ar pacientu, kuram bija nepieciešama dzimumlocekļa plastiskā indurācija, bet kurš nevēlējās veikt operāciju. Viņam bija konstatēta eksperimentāla dzimumlocekļa deviācija uz kreiso pusi par 90°. Šāds kropļojums pilnībā izslēdza dzimumattiecību iespēju. Ārsts nolēma uzsākt ārstēšanu ar PHALLOSAN® forte palīdzību. Jau pēc 3 mēnešiem kopš terapijas uzsākšanas tika konstatēta deviācijas samazināšanās (deviācijas leņķis 60°). Pēc 6 mēnešiem deviācijas leņķis samazinājās tik lielā mērā (30°), ka bija iespējamas arī dzimumattiecības, pie kam bez sāpēm. Šis gadījums ir dokumentēts ar fotoattēliem, ārstēšanās vēl joprojām turpinās. Ārstējošais ārsts ir nolēmis publicēt šo īpašo gadījumu specializētajā žurnālā.

Saprotams, ka mēs zinām, ka PHALLOSAN® forte pielietošana šīs plātnītes nelikvidē. Attiecībā uz iepriekšminēto pacientu, izdevies pierādīt, ka pie pastāvīgas dzimumlocekļa trakcijas izkropļojuma pretējā virzienā jau pēc pāris mēnešiem izdodas šo izliekumu novērst vai vismaz apstādināt progresējošo procesu. Protams, ka ilgstoši rezultāti nav garantējami. Mēs nezinām, vai kādreiz iestāsies arī ilgstoša remisija. Iespējams, ka pie šādas hroniskas saslimšanas ainas pēc nelieliem pārtraukumiem nāksies atkārtoti veikt ārstēšanās terapiju. Un tomēr šis rezultāts mūs iedvesmo ieteikt atsevišķos gadījumos izmēģināt ārstēšanu ar PHALLOSAN® forte, jo sevišķi pirms operāciju veikšanas. Tas ir tāpēc, ka netiek radīta negatīva ietekme turpmākai operatīvai ārstēšanai.


" Vairāk cenntimetrus uz visu mūžu ar medicīnas aparātu PHALLOSAN® forte "

'ANDRO-TECH, SIA'
LV40003727412
Slokas str., 52, Riga, LV-1007, Latvia
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-344-40
FAX: - (371) 6745-62-07
Our Bank requisites:

SEB banka, SWIFT: UNLALV2X, Riga, Latvia
EUR IBAN: LV29 UNLA 0050 0113 0393 3
USD IBAN: LV52 UNLA 0050 0113 0400 4