-->
LAT   RUS   ENG
Pieņemam samaksāi:  Visa Card, Master Card
 

Viriešu locekļa palielinašana un viņa izliekuma korekcija!
IZMEKLĒT LŪDZU!      
 

            ANDROPENIS GOLD

            Parasta cena: € 249
            Cena: € 199 (ar PVN)
            Ekonomija: € 50
             
 

     PENIS PLUS josta

     Parasta cena: € 149
     Cena: € 111 (ar PVN)
     Ekonomija: € 38
      
 

     PHALLOSAN FORTE josta

     Parasta cena: € 269
     Cena: € 256 (ar PVN)
     Ekonomija: € 13
      

                                                                                    Ieiet>


Jautājumi ?

KONTAKTI:
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-34-440
FAX: - (371) 6745-62-07

Mēs rekomendē
Mēs esam atvērti sadarbоbai ar ārstiem un klinikām, kuras strādā vīrieša seksuālās veselības sfērā.
 Kompleksa, kvalificēta, individuāla pieeja no sertificētiem ārstiem – androloga, seksopatologiem, urologiem, psihoterapeitiem.

Reklama

Sertifikāti

PHALLOSAN® forte ir patentēta ierīce dzimumlocekļa garuma un apmēra palielināšanai

PHALLOSAN® forte aparāts dzimumlocekļa palielināšanai, kas atbilst visām medicīniskajām prasībām un tam ir piešķirta Eiropas Savienības zīme. Marķējums CE (Conformite Europeenne fr. abreviatūra – atbilstība Eiropas prasībām) – īpaša zīme, ar kuru tiek apzīmēta prece, un kura apliecina, ka izstrādājums atbilst ES direktīvu pamatprasībām, kā arī produktam ir piemērotas vērtējuma noteikšanas procedūras atbilstoši direktīvām. Tas nozīmē, ka marķējums CE norāda, ka izstrādājums nav kaitīgs tā lietotāja veselībai, kā arī nekaitīgs apkārtējai videi.
PHALLOSAN® forte palielina arī dzimumlocekļa galviņu, jo vakuuma tehnikas radītais stiepšanas spēks izvietots pie galviņas augšpuses.

Saskaņā ar Eiropas veselības aizsardzības izpildorgānu direktīvām aparāts PHALLOSAN® forte ir novērtēts:
1-ās klases medicīnas produkts.

Aparāts PHALLOSAN® forte atbilst:
Eiropas Savienības direktīvām 93/42 ЕЕС saistībā ar medicīnisko iekārtu jautājumiem.

Aparāts PHALLOSAN® forte ir atbilstošs standartiem:
EN 980.
Visi medicīniska rakstura izstrādājumi, kuri ir izgājuši valsts reģistrāciju, tiek ievietoti medicīniskas nozīmes izstrādājumu Valsts Reģistrā.
Valsts Reģistra informācija ietver: informāciju par Apliecības numuru un reģistrācijas datumu, izstrādājuma nosaukumu, izstrādājuma drošības klasi atkarībā no potenciālā pielietošanas riska, UKT VED kodu, izgatavotāja nosaukumu, Apliecībai pievienotā pielikuma uzskaitījumu.

EN ISO 14971.
Šis standarts nosaka procedūras, kas veicamas medicīnisko izstrādājumu un to piederumu nekaitīguma un drošības apliecināšanai, tas skar arī izstrādājumus in vitro diagnosticēšanai, risku noteikšanai un izvērtēšanai, kā arī šādu risku vadību un šādas vadības rezultatīvuma monitoringu. Šī standarta prasības ir ievērojamas visos medicīnisko izstrādājumu dzīves ciklos.

EN ISO 10993-1.
Eksperta vērtējums, medicīniskā izstrādājuma bioloģiskās iedarbības vērtējums attiecībā uz citotoksiskumu, sensibilizējošo iedarbību, kairinājumiem, ādas reakciju, vispārējo toksisko iedarbību, hemotoksiskumu, koncerogēnumu, biodegradāciju garantē, ka izstrādājuma izgatavošanai izmantotie materiāli jau sākotnēji ir piemēroti medicīnas izstrādājumu ražošanai un ir pieņemami ilgstošai to lietošanai, kā arī nodrošināti ar kvalitātes vadības sistēmu.

Veselības garantijas

PHALLOSAN® forte ir izgatavots saskaņā ar Eiropas veselības aizsardzības iestāžu medicīniskajām prasībām. Izgatavošanā izmantotie materiāli ir piemēroti lietošanai, to bioloģiskā saderība ar cilvēka ādu, ķermeni ir pārbaudīta. PHALLOSAN® forte ierīcei speciāli izstrādātais nostiepjošās jostas tekstila materiāls dzimumlocekļa palielināšanai nesatur formaldehīdus. Pievienotie prezervatīvi ar piesūkšanās efektu nesatur alergēnus un lateksu. Pieguļošā micīte uz stiepjošās tekstila siksnas izgatavota no medicīniska silikona putām. PHALLOSAN® forte-fiksators nesatur niķeli.

Protektora micītes jaunais izstrādājums pie stipras stiepšanas pasargā galviņu un ādu pret tirpšanu un hiperēmiju. Tā rada vieglu spiedienu audu virsmai, kas salīdzināms ar kompresētas zeķes vai lidmašīnas-iznīcinātājas pilota skafandra radītu spiedienu. Spiediena spēks ir palielināms, kas paātrina panākumus.

Daudzi pacienti ir teikuši par jūtīguma palielināšanos un spēcīgāku erekciju, taču bez priekšlaicīgas ejakulācijas. Pacienti, kuri ir pārcietuši prostatas dziedzera operācijas, ir teikuši, ka pēc zināma laika, lietojot PHALLOSAN® forte, viņi ir atteikušies no viagras, tādejādi nemazinoties erekcijas stāvoklim.
Diabēta slimnieki pētniekiem ziņoja par seksuālā uzbudinājuma pieaugumu un spēcīgāku erekciju.

phallosan forte ir patentēta ierīce dzimumlocekļa garuma un apmēra palielināšanai

Informācija ārstiem

Mūsu izstrādātā ierīce PHALLOSAN® forte ir patentēta.
Ierīces darbības pamatā ir vienkārši vadāma netraumējoša dzimumlocekļa stiepšana un tajā esošie kavernozie ķermeņi, kas nodrošina pie tā ilgstošas pielietošanas ne tikai dzimumlocekļa garuma, bet arī apjoma palielināšanos. Šī medicīniska rakstura metode balstīta uz jaunu šūnu un audu veidošanās principa pie mehāniskas stiepšanas, kā arī pētījumi entoloģijā, piemēram, ausu gliemežnīcu, lūpu vai dzimumlocekļu pagarināšanā afrikāņu vai indusu etnisko grupu pārstāvju vidū.

Stiepšanas metodika tiek izmantota mūsdienu medicīnā jau sen. Ortopēdijā jau vairāk kā 20 gadus ir zināma veiksmīga locekļu pagarināšanas metode. Operācijas ceļā veicot kaulu pāršķelšanu, tiek veikta sistemātiski kontrolēta, piemēram, kājas stiepšana. Šī metode ietver iegriešanas sistēmu, ar kuras palīdzību kāja pa milimetriem pagarinās. Līdz ar jaunu kaulu šūnu veidošanos – starp citu, netraumējot nervus un asinsvadus – veidojas jauni savienojošie un muskuļu audi. Šāda metodika ļauj panākt vairāku centimetru pagarinājumu. Plastiskajā ķirurģijā ar mākslīgās stiepšanas starpniecību tiek iegūta papildus āda transplantēšanai, vai arī ar zemādas espandera palīdzību tiek formēta brīvā telpa transplantēšanai krūšu protezēšanas gadījumos pēc mastekomijas


" Vairāk cenntimetrus uz visu mūžu ar medicīnas aparātu PHALLOSAN® forte "

'ANDRO-TECH, SIA'
LV40003727412
Slokas str., 52, Riga, LV-1007, Latvia
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-344-40
FAX: - (371) 6745-62-07
Our Bank requisites:

SEB banka, SWIFT: UNLALV2X, Riga, Latvia
EUR IBAN: LV29 UNLA 0050 0113 0393 3
USD IBAN: LV52 UNLA 0050 0113 0400 4