-->
LAT   RUS   ENG
Pieņemam samaksāi:  Visa Card, Master Card
 

Viriešu locekļa palielinašana un viņa izliekuma korekcija!
IZMEKLĒT LŪDZU!      
 

            ANDROPENIS GOLD

            Parasta cena: € 249
            Cena: € 199 (ar PVN)
            Ekonomija: € 50
             
 

     PENIS PLUS josta

     Parasta cena: € 149
     Cena: € 111 (ar PVN)
     Ekonomija: € 38
      
 

     PHALLOSAN FORTE josta

     Parasta cena: € 269
     Cena: € 256 (ar PVN)
     Ekonomija: € 13
      

                                                                                    Ieiet>


Jautājumi ?

KONTAKTI:
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-34-440
FAX: - (371) 6745-62-07

Mēs rekomendē
Mēs esam atvērti sadarbоbai ar ārstiem un klinikām, kuras strādā vīrieša seksuālās veselības sfērā.
 Kompleksa, kvalificēta, individuāla pieeja no sertificētiem ārstiem – androloga, seksopatologiem, urologiem, psihoterapeitiem.

Reklama

Policy

Latvijas klientiemPrivātā politika

Mēs nodibinam un uzturam uzticamas attiecības ar visiem mūsu klientiem un dalībniekiem. Attiecībā uz privātās dzīves problēmām mēs attiecamies ļoti nopietni un izpildam visus privātās dzīves likumus. Tomēr, lai uzsāktu darbību, mums ir nepieciešams iegūt nedaudz svarīgas konfidencionālas un personīgās informācijas no mūsu dalībniekiem.

Var rasties jautājums, ko mēs darām ar Jūsu personīgo informāciju. Tā kā Jūs piekrītat ar mums uzsākt elektronisko saraksti, mēs nekad trešām personām neatklāsim Jūsu kredītkartes informāciju, telefona numurus vai adresi, ja nu vienīgi mums to nevajadzēs darīt pēc tiesas lēmuma.

Preces apmaiņas un atgriešanas politika

Neatbilstošas kvalitātes preču atgriešana notiek saskaņā ar esošo likumu “Par patērētāja tiesību aizsardzību”.

Preces ar defektiem
Jums ir tiesības atteikties no preces ar defektiem. Ja Jūs saņemat bojātu vai nepareizu preces punktu, saskaņā ar apmaksāto pieteikumu, sazinieties ar mums ne vēlāk kā 7 dienas pēc preces saņemšanas dienas. Uz individuāla pamatojuma mēs segsim piegādes vērtību precei ar defektu vai nepareizā preces punkta un tiks veikta apmaiņa. Ja iepakojumam ir liels bojājums, atsakaties no pasūtījuma saņemšanas. Preces ar defektiem un nepareizos preces punktus atgriest pa pastu.

Izņēmumi.
Lūdzu, pievēršiet uzmanību, ka noteiktas preces satur izlasi no komplektējošiem un rezerves komponentiem, katru individuālā caurspīdīgā hermētiskā iepakojumā vai gadījumā, ja ir rūpnīcas brāķis, mēs detaļas varam apmainīt pret jaunām. Šajā gadījumā, mēs defektu izskatām pa punktiem, kurš neattiecas uz visu izstrādājumu. Uz individuāla pamata mēs lemsim jautājumu par apmaiņu un piegādi.

Atgriešana pa pastu
Var atgriest “jaunas un neizmantotas” preces. Priekš tā, lai sarunātu par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa elektronisko pastu vai pa telefonu +37129256322, norādot detaļas, numuru un pasūtījuma datumu. Ievietojiet preces to oriģinālos iepakojumos un pārliecinieties, ka tajā ir pilna komplektācija. Jums arī kopā ar nosūtāmo produkciju jāpievieno pavadzīme. Atgriestām precēm līdzi jābūt klātpieliktam pierādījumam par preces pirkumu, tāpat kā visiem dokumentu oriģināliem un iepakojumam, citādi preces atgriešana netiks ievērota.

Tiesības lauzt līgumu, preces atgriešana un apmaiņa
Var atgriest “jaunas un neizmantotas” preces.
Attiecīgās kvalitātes preces atgriešana, iespējama gadījumā, ja saglabāts preces izskats, patērētāja īpašības, to pilns komplekts un integritāte. Preces var tikt atgrieztas to sākotnējā izskatā, ieskaitot brenda iepakojumu. Par cik visi iepakojumi iepakoti, atļaujot vizuāli novērtēt komplektāciju un neparasto tehnisko izpildījumu, atgriešanas gadījumā lūdzam saglabāt iepakojuma komplektējošos mezglus, daļas un komponentus neizpakotus. Ja Jūs vēlaties atgriest preci, Jums tā saudzīgi jāsaglabā un jānodrošina pienācīgu transportēšanu, kā arī jāpievieno dokumentu, apstiprinošu faktu un norādītās preces pirkuma noteikumus.
Priekš tā, lai norunātu par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties pa elektronisko pastu vai pa telefonu +37129256322, norādot detaļas, numuru un pasūtījuma datumu.

Darbības laiki.
Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumi Nr.207 “Noteikumi par distances līgumu”, paredzēts, ka klientam ir tiesības lauzt līgumu 14 kalendāro dienu laikā. Latvijas Republikas likuma “Par patērētāju tiesību aizsardzību” 12.panta 6.daļa nosaka, ka patērētājs atbild par preces kvalitāti darbības laikā ar tiesībām atgriest preci. 27cm.lv saglabā tiesības atteikt pircējam atgriest preci vai ieturēt kompensācijas maksu, gadījumā, ja prece bijusi ekspluatācijā vai bojāta. Atteikuma gadījumā maksa par pasūtījuma piegādi netiek atgriesta." Vairāk centimetrus uz visu mūžu ar 27cm.lv "
'ANDRO-TECH, SIA'
LV40003727412
Slokas str., 52, Riga, LV-1007, Latvia
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-344-40
FAX: - (371) 6745-62-07
Our Bank requisites:

SEB banka, SWIFT: UNLALV2X, Riga, Latvia
EUR IBAN: LV29 UNLA 0050 0113 0393 3
USD IBAN: LV52 UNLA 0050 0113 0400 4