-->
LAT   RUS   ENG
Pieņemam samaksāi:  Visa Card, Master Card
 

Viriešu locekļa palielinašana un viņa izliekuma korekcija!
IZMEKLĒT LŪDZU!      
 

            ANDROPENIS GOLD

            Parasta cena: € 249
            Cena: € 199 (ar PVN)
            Ekonomija: € 50
             
 

     PENIS PLUS josta

     Parasta cena: € 149
     Cena: € 111 (ar PVN)
     Ekonomija: € 38
      
 

     PHALLOSAN FORTE josta

     Parasta cena: € 269
     Cena: € 256 (ar PVN)
     Ekonomija: € 13
      

                                                                                    Ieiet>


Jautājumi ?

KONTAKTI:
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-34-440
FAX: - (371) 6745-62-07

Mēs rekomendē
Mēs esam atvērti sadarbоbai ar ārstiem un klinikām, kuras strādā vīrieša seksuālās veselības sfērā.
 Kompleksa, kvalificēta, individuāla pieeja no sertificētiem ārstiem – androloga, seksopatologiem, urologiem, psihoterapeitiem.

Reklama

Domas

locekļa palielināšanas programma   Falla kults pastāvējis visos laikos. Senajos Ķīnas traktātos falls tiek saukts par “nefrīta zizli”, persiešu dzejā un arābu pasakās tam piedēvē neticamas, gandrīz maģiskas īpašības. Bet sengrieķiem pat bija īpašs dievs – Priaps, kuru godāja tieši par lielajām ģenitālijām. Un līdz šim brīdim falliskie simboli tiek uzskatīti par svētiem Indijā, Taizemē, Jaunzelandē un daudzās afrikāņu ciltīs. Arābu sajūsma par lieliem falliem izskaidrojama ar seniem musulmaņu aforismiem – ka “sieviete dod priekšroku liekai collai vīrieša locekļa, visam, kas viņai var sniegt gan šo, kā arī citu pasauli”. Pārmērīgi liels vīrieša loceklis ir daudzu japāņu “nakts grāmatu” galvenā tēma. Eiropā Renesanses laikmetā modē nāca uzliekamie vīriešu polsteri, lai labāk izceltu izcilni, kas izspiežas viņam starp kājām.

Iespējams, viss sākās jau no aizvēsturiskā laika. Mežoņi paši ar savām acīm varēja vērot gigantisku mamutu, mežonīgu bifeļu un citu meža dzīvnieku kopošanās skatus. Iespējams, tieši tad pirmo reizi radās doma, ka dzīves enerģija un spēks var tikt noteikts pēc dzimumorgānu izmēriem.

Šamaņi vienmēr novērtēja dzīvnieku fallus un izmantoja tos savos rituālos. Bet par to, ka vīrieši pievērsa lielu nozīmi bērnu radīšanas orgāna izmēram, liecina klinšu gleznojumos bieži sastopamais attēls, kur attēloti cilvēciņi ar pārmērīgi lielām ģenitālijām. No tā laika vīrietis, kuram penis bija lielāks, sabiedrībā ieņēma dominējošo stāvokli – kļuva par vadoni, šamani, skolotāju. Bet vara un iespēja rīkoties, un vispārējas cieņas priekšmets (dažreiz arī atkarīgs) – piesaistīja visus un visos laikos. Un runa nebija par to, cik sievietes varēja apmierināt tāds valdnieks, galvenais bija tas, ka viņa izmērs ir lielāks nekā visiem pārējiem. Orgāna funkcijas netika ņemtas vērā – lielums bija pietiekoši.

Ko sievietes domā par peņa izmēriem?

Nesenā aptauja liecina, ka 68% sieviešu nav apmierinātas ar savu partneru dzimumlocekļa izmēriem. Ko sievietei nozīmē vīrieša locekļa izmēri? Seksapatologi apgalvo, ka viņiem svarīgāka ir seksuālā tehnika, tehniskie paņēmieni, nevis vīrieša dzimumlocekļa izmēri. Tomēr nesen veiktie pētījumi parādīja, ka daudzas sievietes lielu locekli seksā uzskata par spēcīgāku un stimulējošāku. Filozofijas kandidāte, psiholoģe Džudija Kurjanska piekrīt tādam apgalvojumam, sakot: “Aptauja liecina par to, ka gandrīz puse sieviešu uzskata, ka viņām svarīgi ir liela izmēra locekļi, jo tie asociējas ar vīrieša spēku, drosmi vai baudu”.

Bet ko par to šajā sakarā saka citi ievērojami pētnieki: “Daudzas sievietes uzskata, ka mazs loceklis no psiholoģiskā redzes viedokļa viņām neizsauc tādu uzbudinājumu laikā, kad gatavojas dzimumaktam kā liels vai vidēja izmēra loceklis..., kas simbolizē agresivitāti, varenību, spēku un vīrieša enerģiju. Bez tam, ja loceklis ir garāks par normālu, sievietei rodas izredzes par uzbudinošu, vilinošu tikšanos un viņa jau šajā iespaidā daudz vairāk uzbudinās”.. 

Augusta numura žurnālā “Игроки” rakstniece Donna Pauella min piemēru par neoficiālu aptauju, kurā piedalījās piecdesmit sievietes vecumā no 18 līdz 45 gadiem. Viņām tika uzdots jautājums: Kāda izmēra locekli viņas izvēlētos priekš sava ideālā partnera? Viņām izsniegtajos sarakstos tika norādīti četru kategoriju locekļi: mazs, vidējs, pārliecinoša izmēra, ļoti liels. 47 no aptaujātajām ielika “krustiņu” blakus vārdam “pārliecinošs izmērs”, un tikai trīs no aptaujātajām deva priekšroku “vidējs”.

Doktors Diks Ričarde spēcīgas erotiskās emocijas, kuras rodas sievietēm, ieraugot liela izmēra vīrieša dzimumlocekli, tādā veidā summē: “Sieviete vienmēr dod priekšroku redzēt un pieskarties lielam, iespaidīgam penim. Viņa jūt, cik stipri tas iedarbojas uz viņu. Viņa lepojas ar to, ka glāsta to un atdod tam visu savu uzmanību. Viņa lepojas ar to, ka aktīvi palīdzēja tam piebriest, sasniegt savu seksuālo pilnību. Vīrietis no savas puses, varēs lepoties ar savu lielo locekli, nebaidoties no izsmiekla un izjust lepnumu par to. Nepārprotami, neatkarīgi no tā īstenajām darbībām lieliskais, lepnais, stingrais lielais loceklis nevar līdzināties ar ļengano un vārgo, savītušo un maziņo”.. 

Rezultātā: sievietēm ir svarīgs izmērs!

Lielam penim piemīt noteikta skaita iedzimtu priekšrocību, kuras sevī ietver:
  1. Īpašnieka lepnumu. Neapšaubāmi, abu dzimumu pārstāvji un pārstāves skatās uz lielu locekli ar lielu respektu un apbrīnu.  
  2. Nostiprina īpašnieka iedomas par savu ārējo neatvairāmību, pastiprina vīrieša pašcieņu. Garš, resns, labi attīstīts vīrieša loceklis iedveš vīrietim dziļākas izjūtas savai dzimuma potencei, savu pārākumu pār citiem, piešķirot tam vīrišķīguma “ego”. 
  3. Liela seksuālā manevrēšana. No anatomiskā redzes viedokļa, liels penis ir spējīgs nodrošināt lielāku daudzveidību seksuālajās pozās, un tikai tas viens pa īstam var pilnveidot dziļu iekļuvi makstī. 
  4. Liels potenciāls maksts izstiepšanai. Resns loceklis pilnā mērā spējīgs izstiept maksts sfinktera un taisnās zarnas muskuļus, tā nodrošinot lielāku stimulāciju un seksuālo apmierinājumu.  
  5. Izsauc asākas emocijas. Jo lielāks penis, jo lielāks laukums tā saskarei, sekojoši arī lielāks laukums, kurš uzņem ārējās stimulācijas karinājumu. Tāpēc, jo lielāks loceklis, jo asākas emocijas tas sniedz. 

Galvenais slēdziens: ir jēga palielināt peņa izmēru!

Vai gribat to vai nē, liels locekļa izmērs ir svarīgs vairumam vīriešu (un daudzām sievietēm). Tas ir – fundamentāls sociāls faktors mūsu dzīvē, un diez vai tas tuvākā laikā izzudīs. Paskatieties uz mūsdienu supervaroņu vīriešiem – Arnoldu Švarcnegeru, Bo Žeksonu, Džo Mantanu. Visi viņi ir drukni, lieli vīrieši. Vai tad viņiem var līdzināties tādi aktieri kā Vudijs Allens, Dadlijs Murs un Denni de Vito? Kaut gan viņi ir inteliģenti un ir devuši mākslai lielu mantojumu, vai tad viņi mums iedveš tās – vīrieša neatvairāmības, vīrišķības, vīrieša lepnuma, pārākumam pār citiem un raupjas, neizmērojamas seksualitātes sajūtu? Diez vai.

Laikam pašus pārliecinošākos izteikumus par vīrieša locekļa lielumu mēs atrodam pie tāda autora kā – Marks Steidžs. Savā grāmatā “Mūžīgā vīģes lapa” viņš saka: “Var būt, ka pēc tā, kad viss, kas jau pateikts, viss izanalizēts, vīrieša peņa izmēri – tas ir tieši tas, par ko saprātīgam vīrietim ir vērts uztraukties”.

Nav nozīmes, Jums mazs, vidējs vai liels penis, tagad Jums radusies iespēja to palielināt no 3 – 5 cm, neveicot dārgu un bīstamu operāciju.


" Bez operācijas locekļa palielināšana ar 27CM.LV® "

'ANDRO-TECH, SIA'
LV40003727412
Slokas str., 52, Riga, LV-1007, Latvia
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-344-40
FAX: - (371) 6745-62-07
Our Bank requisites:

SEB banka, SWIFT: UNLALV2X, Riga, Latvia
EUR IBAN: LV29 UNLA 0050 0113 0393 3
USD IBAN: LV52 UNLA 0050 0113 0400 4