-->
LAT   RUS   ENG
Pieņemam samaksāi:  Visa Card, Master Card
 

Viriešu locekļa palielinašana un viņa izliekuma korekcija!
IZMEKLĒT LŪDZU!      
 

            ANDROPENIS GOLD

            Parasta cena: € 249
            Cena: € 199 (ar PVN)
            Ekonomija: € 50
             
 

     PENIS PLUS josta

     Parasta cena: € 149
     Cena: € 111 (ar PVN)
     Ekonomija: € 38
      
 

     PHALLOSAN FORTE josta

     Parasta cena: € 269
     Cena: € 256 (ar PVN)
     Ekonomija: € 13
      

                                                                                    Ieiet>


Jautājumi ?

KONTAKTI:
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-34-440
FAX: - (371) 6745-62-07

Mēs rekomendē
Mēs esam atvērti sadarbоbai ar ārstiem un klinikām, kuras strādā vīrieša seksuālās veselības sfērā.
 Kompleksa, kvalificēta, individuāla pieeja no sertificētiem ārstiem – androloga, seksopatologiem, urologiem, psihoterapeitiem.

Reklama

Risinājumi


Iespēja palielināt peni bez operācijas tā ir REALITĀTE!

- Peņa garuma palielināšana: erekcijas un miera stāvoklī no 2 līdz 5 cm ;
- Peņa apkārtmēra palielināšana: erekcijas stāvoklī līdz 1 cm ;
- Peņa izliekuma izlīdzināšana: līdz 70% no izliekuma sākuma ;
- Erekcijas stingruma un dzimumakta ilguma palielināšana ;

Peņa palielināšanas princips – tas ir pagarināšanas piepūles princips!

  Kopš seniem laikiem šis princips tiek izmantots dažādu ķermeņa daļu pagarināšanai, piemēram, kakla (sievietes – “žirafes”) birmas ciltī paduangā, kā arī lūpu vai ausu pagarināšanai afrikāņu ciltīs un Amazones reģionā, kur šim nolūkam tiek uzliktas atbilstošas protēzes vai smagums.
Daudzu gadsimtu laikā: peņa pagarināšanai tika pievērsts dalīta uzmanība. Daudzu gadu garumā tamdēļ pie locekļa piesēja kaut kādu smagumu. Reģistrētie pagarināšanas sasniegumi robežās: 40 – 45 cm. Tādi gadījumi tika fiksēti dokumentāli Karamojonga un Nuba rajonā Centrālajā Āfrikā (publ. STERN of 30 November 1995 N.49).

Šis princips ir zināms medicīnas zinātnē ?
  Dotai metodei ir zinātnisks pamatojums un medicīnā tā jau sen tiek izmantota ekstremitāšu pagarināšanai, tiek pielietota audu paplašināšanai plastiskajā ķirurģijā, kas ādai sniedz iespēju nosegt vietas, kur tās pietrūkst, pie apdegumiem vai pie plikpaurības. Šo principu izmanto arī pie kaulu pagarināšanas, lai pagarinātu ekstremitāšu un falangu diafīzi. Zināms, ka tas stimulē audu šūnu dalīšanos un paātrina jaunu šūnu veidošanos. Praktiski, šādu pieeju jau sen izmanto audu un ādas implantu, skrimšļu un kaulu audu pieaudzēšanai.
  Dzimumlocekļa pagarināšanas pielietojumam, zinātniskā pieeja un optimālās piepūles aprēķins ir kā pamats virknei izstrādājumu, no kuriem trīs šeit ir parādīti. Loceklis pakāpeniski izstiepjas no ķermeņa, pie tam, sekojot orgasma reakcijas bāzes principiem, veidojas jauni audi un visa peņa struktūra, kas ir nepieciešams sasniegto rezultātu fiksēšanai.

Zinātniskais pamatojums

locekļa palielināšanas metode      Piedāvājam Jūsu uzmanībai Andro-Penis® Extender un PenisPLUS+ izstrādājumus, tie ir aparāti vīrieša dzimumorgāna pagarināšanai, kuru darbība balstās uz pagarināšanas spēka principa.
Tāda darbība balstās uz peņa audu reakciju, iedarbojoties uz tiem ar ilgu izstiepšanas spēku, kas kalibrēts pēc spēka un ir tendēts uz izaugšanu, un kas izsauc šajos audos šūnas struktūras palielinājumu, to dalījumu un izmēru.

  Šodien pastāv virkne zinātnisku pētījumu, pamatā pētījumi: "Efficacy of the daily penis stretching technique to elongate the small penis." Eiropas Sabiedrības pētījumu Kongress impotences jomā (ESSIR) Hamburgā, publicēts International Journal of Impotence Research 2002.g. 4.decembrī. Speciālisti: GM. Colpi, P. Martini, FL. Scroppo, M. Manchini, G. Contalbi, F. Castiglioni. Izstrādājuma principa ieguldītā darba efektivitāte apstiprināta ar zinātniskiem pētījumiem, kuri parādīti starptautiskos kongresos.
Raksti par ierīcies un ar to sasniegtajiem rezultātiem publicēti medicīniskajos žurnālos, rakstu oriģinālus Jūs varat redzēt sadaļā “pētījumi”.


Konstrukcijas mehānismi, plusi.

Par katru no izstrādājumiem Jūs atradīsiet aprakstu atbilstošās sadaļās, te ir tikai daži pozitīvie aspekti par katru no tiem.

ANDROPENIS GOLD

Аparāts sastāv no balsta gredzena, medicīniskā plastikāta, kas savienots ar diviem kustīgiem metāliskiem stieņiem (niķelēta bronza), kuru garumu izvēlas individuāli un tas mainās terapijas kursa laikā katru nedēļu par 0,5 cm, kuros papildus iestrādāta atspere ar aprēķinātu elastības koeficientu pie izstiepšanās un tālāk ir plastmasas balsts ar silikona palīgierīci, dzimumorgāna galviņas nostiprināšanai.
Liels skaits prezentāciju, zinātniskie pētījumi, patenti, garantijas, konstrukcijas ērtības, nēsāšanas iespējas staigājot, sēžot ofisā, pakāpeniska spēka pieregulēšana, sākuma uzstādījums pēc izmēra, spēka korekcija atskaites nedēļas laikā ar papildus divgriežņu spieķiem, atsperīgi – mehānisks atpakaļejoša saistība, konkrēta darbības programma ar iestatītu spēka koeficientu izstiepšanai, komplektējošās un rezerves daļas, ekoloģiski tīri materiāli, patentēti izstrādājumi, daudzu ES valstu sanitārās kontroles iestāžu un medicīniskās tehnikas kontroles setrifikāti, medicīniskās ierīces statuss, sīkāka instrukcija (iesk. krievu val.), DVD prezentācija, firmas somiņa priekš uzglabāšanas, ievērojama atlaide – tas viss šo ierīci padarīja par patiešām pareizu izvēli daudziem konservatīviem vīriešiem!
Rekomendējam priekš tiem, kuri vēlas iegūt maksimumu un izvēlas "konservatīvu braucienu darba mašīnai".

PenisPLUS+

Izstrādājums PenisPLUS+ ar PRO 7 un VOX shows! VOX show „Wa(h)re Liebe“ translācijas laikā (sk. augstāk), 1998.gada 21.maijā, PenisPLUS+ tika minēts kā pasaulē vienīgā ierīce peņa palielināšanai daudzu konstruktīvo lēmumu un palīgierīču starpā (ieskaitot vakuma sūkņus). Galvenā īpašība, tā ir vienīgā ērtākā un nesāpīgākā ierīce, kuru var nēsāt zem apģērba. Pie tam tā ir pati nepamanāmākā, to nevar redzēt, jo tai nav nekādu cietu un nelokāmu mezglu, kurus grūti paslēpt zem apģērba.
TV kanāls PRO 7, 1998.gada 24.maijā, raidījumā „Liebe Sьnde“ (sk.augstāk) parādīja dokumentālo filmu, kurā Vācijas vadošais urologs Mr.Ernst M.D. no Bad Wiessee deva pozitīvas atsauksmes par pieejas konstrukciju un efektivitāti, kam ir nopietna zinātniska bāze. Bez tam tika izskatīti pirmo testu rezultāti.
Kā arī TV šovā „Taff“ TV kanālā PRO 7, 1998.gada 27.novembrī un 1999.gada 23.aprīlī tiešajā ēterā tika translētas to personu pozitīvās atsauksmes, kuri uz to laiku jau bija guvuši labus rezultātus, izmantojot PenisPLUS+
2000.gada 28.februārī, populārajā televīzijas šovā „Jцrg Pilawa“ PENISPLUS+ tika nosaukts kā pats veiksmīgākais un pats ērtākais peņa pagarinātājas Eiropā. Daudz apmierināto klientu apstiprina šīs metodes panākumus. Dotajā brīdī mēs atbrīvojamies no arhīva vai ziņojumiem par tādiem klientiem, kuri izmantoja PenisPLUS+ no 1998.gada janvāra. Tika reģistrēti pagarinājumi robežas no 3,6 – 4,1 cm.
Reference:
Mr.Ernst, M.D. , urologist at Bad Wiessee . The advantages of PENISPLUS+ have not been lost on the TV Channels PRO 7 and VOX : PENISPLUS+ was commented on favorably in the show „liebe Sьnde“ ( literally „dear sin“ ) of 26 June 1998 and was evaluated as „best device“ by the test person compared to other stretchers at „Wa(h)re Liebe“ ( literally a pun meaning „true love“ and „love as a commercial asset“)
Tā ir labākā izvēle, ja Jūs vienmēr esat redzes lokā, daudz kustaties un "Jūsu džinsi ir otrais Jūsu es!"


Kopsavilkums

Tāda izstiepjoša piepūle izsauc adaptācijas reakciju visa dzimumlocekļa struktūrlīmeņa audu komponentiem, palielinot šūnu veidošanos, kas rezultātā sniedz sekojošus efektus:

Mikroskopiskā līmenī:
  • Kopējā šūnu daudzuma palielināšanās.
Makroskopijas līmenī:
  • Vīrieša dzimumorgāna kopējā garuma palielināšanās pie erekcijas un atslābinošā stāvoklī.
  • Sasniegtais pagarinājums un apkārtmēra palielinājums saglabājas pastāvīgi.
  • Aprakstītie rezultāti nerada negatīvu ietekmi uz erekciju un orgasmu.
Garantijas
Andro – Penis Extender ir daudzu zinātnisku pētījumu rezultāts uroloģijas jomā. Šīs metodes ir izmēģinājuši tūkstošiem vīriešu, kuri ir spējuši sasniegt vidēja pieauguma izmērus garumā no 3 cm līdz 5 cm, apjomā > 1 cm.
Andropenis ®, is classified as a Medical device Type 1 by the European Health Authorities and has the CE mark.
Andromedical is ISO 9001:2000 quality certified and ISO 13485:2003 medical devices certified.
biocompatibility
Biocompatibility
Test Approval
ISO
ISO 9001:2000
ISO 13485:2003
CE
Medical Device Type 1 (93/42/EC)
manufacturing license
Manufacturing License
(5144-PS)
scientifically tested
Guaranteed Scientifically Tested
one year guarantee
One Year Manufacturer's Guarantees
doctor approved
Internationally Doctor Approved" Naturāla metode locekļa palielināšanai ar 27CM.LV® "

'ANDRO-TECH, SIA'
LV40003727412
Slokas str., 52, Riga, LV-1007, Latvia
E-mail: info@27cm.lv
Phone - (371) 265-344-40
FAX: - (371) 6745-62-07
Our Bank requisites:

SEB banka, SWIFT: UNLALV2X, Riga, Latvia
EUR IBAN: LV29 UNLA 0050 0113 0393 3
USD IBAN: LV52 UNLA 0050 0113 0400 4