Nopirkt Andro-Penis Extender

Atlaide pirmai vizītei pie ārsta medicīnas centrā UNIKLINIKA Jūsu interesejašojā jautājumā.

Pēc pasaules Veselības Aizsardzības organizācijai, katrs otrs vīrietis uz mūsu planētas nav apmierināts ar savu seksuālu dzīvi, bet katrs astotais vīrietis cieš no nopietniem seksuāliem traucējumiem. Pie tam vīriešu vairākums cieti pārliecināti, ka to seksuālas spējas ir vīriešu spēka galvenā izteiksme. Tādēļ parādījušās problēmas intīmā sfērā vīrietis rūpīgi slēpj ne tikai no apkārtējiem, bet arī no paša sevis. Un vajadzīgi "argumenti" vienmēr atrodas: gura, neizgulējies, stress. Iespējams, tā arī ir. Iespējams, šodien nesanācis - toties rītdien sanāks. Bet ja tas kļūst par sistēmu?

Nespēja stāties intīmā tuvībā pārvērš spēcīgu vīrieti noslēgtā neirotiķī, kas palicis viens pret vienu ar savu problēmu. Vai vajag novest sevi līdz tādam stāvoklim - īpaši ja ņemt vērā, ka problēma praktiski ir vienmēr izārstējama?

UniKLINIKA ārsti diagnosticē un ārstē: Svarīgi!

Arī katram vīrietim reizi gadā jāapmeklē andrologs, tāpat kā sievietēm – ginekologs. Ja jūs sajūtat sāpes dzimumorgānu apvidū un starpenē vai jums ir urinēšanas traucējumi, urīnā parādās asinis vai moka lēkmjveidīgas sāpes jostas daļā, jums noteikti jāgriežas pie urologa.

Kā ārstē UniKLINIKĀ

Tas - neparasta poliklīnika, kur jums izrakstīs recepti, un jūs atvadīsieties no ārsta līdz nākamajam saasinājumam. Mēs izmantojam unikālas ārstēšanas metodikas, kuras ļauj uz ilgu laiku, ja ne uz visiem laikiem, aizmirst par problēmām ar potenci un prostatu.

Pacienta pirmā vizīte klīnikā - tā ir pilna kompleksveida izpēte ar speciālista konsultāciju. Viņš ilgst no stundas līdz pusotrām stundām. Visi pacienti paiet caur:

  • transrektālo ultraskaņu priekšdziedzera diagnostiku (tas nav sāpīgi);
  • pirkstu rektālo priekšdziedzera izpēte (tas arī nav sāpīgi);
  • dzimuma locekļa asinsvadu izpēte ( dopplerografija; tas pavisam nav sāpīgi);
  • jūtīguma mērījums (biotenziometrija; tas var būt pat patīkami);
  • ar seksuālam problēmām dara testu uz atjaunošanu un dzimumu funkcijas uzlabojumu.
Konfidenciāli vai tas?

Mēs nevienam neizdodam informāciju par slimību vai par ārstēšanas metodēm. Mūsu pacientu problēmas glabājas stingrāk par bankas ieguldījumu noslēpumiem. Ka var būt dārgākam par personīgo dzīvi? Pie reizes, mēs tiecamies izvairīties no rindām pieņemšanas nodaļā - pacientiem ir ieceļams apmeklēšanas laiks, kura vajag ieturēties. Bez tam, kabineti un pieņemšanas nodaļas ir izprojektēti tā, lai apmeklētāji nesatiktos viens ar otru. Tādējādi, mēs garantējam konfidenciāli. Kamēr slimnieks atrodas klīnikā, viņš komunicē tikai ar ārstiem un personālu.

Kā pieteikt vizīti pie ārsta

Jūs varat piezvanīt. Telefons: (+371) 7 50 50 47;
Jūs varat nosūtīt mums elektronisku vēstuli: info@uniklinka.lv

Izprintejiet kuponu un saņemiet atlaidi konsultācijai Jūsu interesējašojā jautājumā.
Kā mūs atrast

Nopirkt Andro-Penis Extender